Upozorňujeme na možnosť prenájmu odchytovej klietky na kuny, mačky, hraboše... Informujte sa telefonicky.
0908 906 200


Doúprava vody

Máte problémy s usadzovaním vodného kameňa a hľadáte alternatívne riešenia?
Chcete zariadenie, ktoré vám ušetrí peniaze a nevyžaduje údržbu?
Uprednostňujete kvalitu za rozumnú cenu?


ANTICALC®


Voda vo svojej prirodzenej podobe obsahuje množstvo prvkov dôležitých a nevyhnutných pre život. Niektoré z týchto pre život nevyhnutných prvkov však spôsobujú problémy predovšetkým pri tepelnej úprave vody resp. pri jej využití pre technologické účely. Najväčší problém spôsobuje vápnik. Jeho kvantitatívna prítomnosť vo vode sa technicky označuje ako tvrdosť vody. Štruktúra vápnika vo vode spôsobuje, že zariadenia prichádzajúce do styku s ním sú znehodnocované tvrdými nánosmi – vodným kameňom. Hrúbka vrstvy vodného kameňa (vápnika) úmerne rastie s časom a množstvom vápnika vo vode. Rast tvrdých nánosov výrazne podporuje zvyšovanie teploty vody. Ohrievaním vody sa výrazne zvyšuje hrúbka vodného kameňa. Ten spôsobuje veľké problémy v celom komplexe zariadenia zabezpečujúceho ohrievanie vody. Vodný kameň takto znehodnocuje potrubie, ohrievače vody, vodovodné batérie, armatúry, práčky, umývačky riadu, meraciu a regulačnú techniku. Tvorbe tvrdých nánosov vápnika je možné zabrániť úpravou vody, resp. úpravou štruktúry vápnika vo vode. Zariadenie ANTICALC® pracuje na fyzikálnom princípe. Takto upravená voda je preto vhodná aj na konzumáciu ako pitná.

Chcete mať čistú, chutnú a zdravotne nezávadnú vodu priamo z kohútika?
Nechcete už riešiť čo s plastovými fľašami a pomôcť tak prírode?
Nebaví vás už nosiť ťažké a drahé vody z obchodu?
Chcete mať dlhodobo kvalitnú vodu za pár eur?
Chcete sa vyhnúť pitiu nebezpečných chemikálií?

eSpring™Najvýraznejšou výhodou eSpring™ systému na doúpravu pitnej vody je to, že výrazne zlepšuje chuť, vôňu a čistotu vody. eSpring™ je prvým komplexným zariadením do domácnosti, ktoré využíva kombináciou ultrafialovej lampy s technológiou lisovaného bloku aktivovaného uhlíka spolu s elektronickým inteligentným monitorovacím zariadením. Bol navrhnutý a vytvorený inžiniermi a vedcami, ktorí vlastnia viac ako 270 celosvetových patentov na doúpravu vody a je výsledkom 20-ročného výskumu v oblasti technológie starostlivosti o vodu. Životnosť systému i výmennej cartridge vložky je vysoká Cartridge systému eSpring™ bol navrhnutý tak, aby dokázal plnohodnotne pokryť potreby 6-člennej rodiny po obdobie jedného roka. Jeho celková životnosť je 5 000 ošetrených litrov vody, alebo jeden rok prevádzky. Zariadenie eSpring™ je skonštruované na dlhodobé používanie v bežnej prevádzke cca 30 rokov. Na rozdiel od fľaškovej vody, eSpring™ systém na doúpravu vody môže zabezpečiť všetky potreby ohľadom pitia a varenia, ktoré bežná rodina potrebuje a to priamo z vodovodného kohútika, konštantným prietokom 3,4 l/min. eSpring™ Systém na doúpravu vody účinne odstraňuje viac ako 140 rôznych kontaminantov a ničí viac ako 99,99 % baktérií a vírusov vytvorených vo vode. Pozn.: Kontaminanty alebo iné látky, ktoré je eSpring™ systém na doúpravu vody schopný odstrániť, nemusia byť prítomné vo vašej pitnej vode.

Ako eSpring funguje?

Ničí vyše 99,99 % potenciálne choroboplodných baktérií a vírusov prežívajúcich v pitnej vode, čím zvyšuje kvalitu a úroveň bezpečnosti vody.

Tento v USA patentovaný viacvrstvový uhlíkový blok efektívne odstraňuje: chuť a zápach chlóru, mechanické častice a viac ako 140 rôznych potenciálnych kontaminantov; dáva vode priezračnosť.

Používa jednoduché, zrozumiteľné ikony a grafiku na zobrazovanie opotrebovanosti filtra a stavu systému.

Ďalšia technológia, v ktorej má eSpring prvenstvo - a ďalšia v USA patentovaná vlastnosť - je bezdrôtové prepojenie (na báze induktívnej elektroniky) medzi UV lampou a samotným zariadením. Vďaka tomuto je UV žiarivka úplne izolovaná od zdroja energie, podobne ako sú niektoré mobilné telefóny izolované od svojich nabíjačiek.

Dĺžka použitých rúriek sa dá prispôsobiť podľa potreby pri inštalácii.

Kompaktný ventil, ktorý sa dá ľahko namontovať na väčšinu bežných typov vodovodov.

  • UV lampa
  • Uhlíkový filter
  • LED informačný panel
  • Nezávislý elektronický modul
  • Prispôsobiteľná dĺžka rúriek
  • Kompaktný tlakový ventil

Pre zoznam kontaminantov a podrobnejšie informácie: espring-douprava-vody.pdf

 Facebook live stream
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk