Deratizácia - dezinfekcia - dezinsekcia

Menu

Asanácia

Súbor opatrení zameraných na odstraňovanie, inaktiváciu alebo ničenie pôvodcov nákaz vo vonkajšom prostredí, vrátane ich rezervoárov a vektorov (DDD). Zahŕňa aj neškodné odstraňovanie zvieracích exkrementov, tiel uhynutých zvierat, konfiškátov, dodržiavanie hygieny maštaľných priestorov, výbehov, pasienkov, meliorácie a podobne.

Preventívna asanácia:

Súbor opatrení zameraných na vytváranie prostredia s požadovanou hygienickou úrovňou, t.j. udržiavanie čistoty s cieľom ochrany zdravia ľudí, zvierat a tvorbe kvalitného životného prostredia.

Ohnisková asanácia:

-maštale a technologické zariadenia vrátane prípravovne krmív, dojárne, výbehov a pastvín a všetky náradia používané k ošetrovaniu zvierat a čisteniu maštale
všetky miesta, kde sa zhromažďujú zvieratá na vystavovacích zvodoch, trhoch a pod.
-dopravné prostriedky, na ktorých boli transportované zvieratá, resp. potraviny
všetky miesta, kde sa skladujú a spracovávajú potraviny a suroviny živočíšneho pôvodu
-výrobne a miešarne krmív
-podľa potreby zdroje pitnej vody a pitná voda

Na vykonávanie používame prostriedky, ktoré sú v súčasnej dobe považované za ekologicky čisté a najšetrnejšie z hľadiska ochrany životného prostredia.

 • Telefonické objednávky
  0907 875 452
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Sme platcami DPH.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.