Deratizácia - dezinfekcia - dezinsekcia

Dekontaminácia

Ide o súbor opatrení, princípov, metód, postupov a činností, ktorých cieľom je očistenie povrchu osoby, zvieraťa, rastliny, prostriedku alebo inej zložky životného prostredia od materiálu biologického pôvodu. Dekontamináciou sa rozumie širší okruh činností zahŕňajúci čistenie, dezinfekciu alebo sterilizáciu, ako aj dezinsekcia alebo deratizácia zameranú na potláčanie prenášačov; a to hmyzu alebo hlodavcov.

Pri vykonávaní dekontaminácie treba:

-zistiť druh kontaminantu a rozsah kontaminácie
-určiť postup a prostriedok dekontaminácie v závislosti od druhu kontaminantu
-určiť úlohy jednotlivým príslušníkom dekontaminačného pracoviska
-posúdiť nebezpečnosť produktov dekontaminácie a v prípade potreby zabezpečiť ich zachytávanie a bezpečnú likvidáciu
-postupovať zhora nadol, prípadne zvnútra von tak, aby kontaminant a produkty dekontaminácie nestekali na čistý povrch
-vykonať bezprostredne po ukončení dekontaminácie kontrolu jej účinnosti

Dekontaminácia vody:

Vieme vám odborne poradiť pre aký vodný filter by ste mali rozhodnúť, aby ste spravili ten správny krok a správnu investíciu pre vašu rodinu alebo firmu.Všetko záleží na tom, akú do-úpravu vody potrebujete. Pre pitný režim máme jedinečnú ponuku vodného filtra značky e-Spring, ktorý patrí medzi absolútnu špičku.
E- Spring zariadenie bolo testované a certifikované organizáciu NSF International, podľa noriem NSF/ANSI 42.53 a 55, ktoré poskytujú najkomplexnejšie a najprísnejšie východiská pre hodnotenie systémov na do-úpravu vody a na celom svete.

WQA-asociácia pre kvalitu vody udelila ocenenie – Zlatá pečať (Gold seal) pre tento výrobok ktorý presiahol priemyselné štandardy. Tieto organizácie sú zárukou pre spotrebiteľa.

 • Telefonické objednávky
  0907 875 452
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Sme platcami DPH.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.